Семінар з трудового законодавства проведуть для черкащан

Новини

Черкаська ТПП запрошує 26 квітня до участі в інформаційно-консультативному практикумі на тему: "Сучасні вимоги у трудовому праві. Особливості використання найманої праці певних категорій"

 

Ukrainian English Russian

Доповідач  - Ольга Хоменко - керівник соціально-правового факультету для суб'єктів господарювання всіх форм власності, директор Черкаського обласного відділення Фонду “Соціального захисту інвалідів”

Захід триватиме з 10.00 до 16.00

У програмі передбачено розгляд таких питань:

1. Форми документів, що складаються при здійсненні заходів державного нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, зайнятість та працевлаштування інвалідів.

2. Атестація робочих місць за умовами праці.

3. Організація медичних оглядів працівників певних категорій.

4. Індексація заробітної плати у січні 2018 року, включення індексації до виплат, які враховуються до зарплати при забезпеченні її мінімального розміру, інші питання оплати праці тощо.

5. Відповіді на актуальні кадрові запитання від ОТГ.

6. Зміни у законодавстві щодо зарахування до страхового стажу для виплати матеріального забезпечення у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю часу роботи на умовах цивільно – правових договорів.

7. Зміни у законодавстві кінця 2017\ початку 2018 року: перенесення робочих дні у 2018 році, виключення терміну «інвалід» тощо.

8. Відповіді на запитання.

Додаткова інформація, умови участі, реєстрація:

(0472) 331281; 36-08-60; 067 470-88-12; org@cci.neocm.com

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: