Середня зарплата на Черкащині за рік підвищилася на чверть

Фінанси

Середня номінальна заробітна плата у квітні 2018 р. становила 7134 грн, що у 1,9 раза вище рівня мінімальної заробітної плати (3723 грн).

Ukrainian English Russian

 Вона склала 102,5% до березня 2018 р. та 127,1% до квітня 2017 р., повідомляє Головне Управління статистики в Черкаській області.

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці відносилися професійна, наукова та технічна діяльність, фінансова та страхова діяльність, транспорт, державне управління й оборона; обов’язкове соціальне страхування, а серед промислових видів діяльності – виробництво хімічних речовин і хімічної продукції, виробництво автотранспортних засобів, причепів і напівпричепів, інших транспортних засобів, виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів, де заробітна плата перевищила середній показник по економіці в 1,2–2,6 раза.

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався в установах поштової та кур’єрської діяльності, діяльності у сфері творчості, мистецтва та розваг і не перевищував 62% від середнього рівня по економіці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: