Середня «жіноча» зарплата на Черкащині на 20 % менша, ніж у чоловіків

Фінанси

На території Черкаській області за оцінкою проживає 651,6 тис. жінок. В статевому складі населення області жінки мають чисельну перевагу (54%), тобто на 1000 чоловіків припадає 1174 жінки. Середній вік жіночого населення Черкащини складає 45,5 років.

Ukrainian English Russian

За даними обстеження умов життя домогосподарств 88% жінок у віці 15 років і старші народжували дітей, серед них одну та дві дитини народили по 45% жінок, три і більше – 10%. Середній вік матері при народженні дитини складав 28 років.

На підприємствах, в організаціях та установах області у 2019р. працювало 113 тис. жінок (за даними державного статистичного спостереження з праці по підприємствах та їхніх відокремлених підрозділах з кількістю найманих працівників 10 і більше осіб), або 54% від загальної чисельності працівників області.

Більшою мірою жіноча праця використовувалась в поштовій та кур`єрській діяльності, де питома вага жінок складала 92% від загальної чисельності працівників, установах охорони здоров’я – 82%, закладах освіти та  текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів  – по 78%, функціонуванні бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури – 75%.

Середньомісячна заробітна плата жінок у 2019р. дорівнювала 7986 грн, що становить 81% від розміру середньомісячної заробітної плати чоловіків. І така ситуація склалася в переважній більшості видів економічної діяльності.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: