Сергій Лисенко «Вітчизняний ринок наповниться якісними будматеріалами в умовах ЗВТ»

Коментарі

Відкриття торговельних кордонів з ЄС сприятиме наповненню вітчизняного ринку якісними будівельними матеріалами, вважає директор компанії «Еліт-дах Україна» Сергій Лисенко.
Ukrainian English Russian

«У нас багато підприємств, які працюють за старими технологіями, що не відповідають реаліям. З Європи будуть заходити якісні матеріали, які будуть суттєво відрізнятися від того, що роблять у нас зараз у кожному гаражі під якимись брендами», – розповів експерт порталу «Діловий регіон».

Водночас Сергій Лисенко зазначив, що у нас є виробники, які поставили якісне обладнання, запровадили європейські норми і готові до загострення конкуренції в умовах ЗВТ з Євросоюзом. Тому уже скоро споживачі відчують приплив якісних будматеріалів.

«Ми не законодавці будівельного прогресу. Треба дивитися на німців, італійців. Але в нас є все для того, щоб виготовляти якісний продукт. Лише потрібні зразки», – вважає експерт.

За його словами, вітчизняні виробники за таких умов змушені будуть або закритися, або перелаштуватися на якісне виробництво. «Той хто не може цього зробити, не виживає на ринку. Такі закони конкурентного середовища. І для споживача така тенденція є позитивною, оскільки кожен хоче і має право користуватися якісним продуктом», – відзначив Сергій Лисенко.
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: