Ще одна черкаська новобудова долучилася до програми пільгового молодіжного кредитування

Будівництво. ЖКГ

ПП «Надія» уклала договір про співробітництво з Черкаським регіональним управлінням/іпотечним центром Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву»

 

Ukrainian English Russian

До переліку об’єктів, на які можуть спрямовуватись кредитні ресурси Фонду, включено об’єкт будівництва за адресою м. Черкаси вул. Героїв Дніпра, 7/1.

Це 15-ти поверховий цегляний будинок з одно-, дво- і трьокімнатними квартирами. Термін здачі будинку в експлуатацію – 4-й квартал 2017 року.

На сьогодні є актуальною масштабна реалізація  програм пільгового кредитування родин, які потребують поліпшення житлових умов.

І хоча діють ці програми вже не перший рік, та далеко не всі, хто мають право на участь у них, знають про те, як цим правом скористатись.

Довготерміновий пільговий молодіжний кредит на будівництво житла надається молодим сім’ям,  в яких чоловік та дружина віком до 35 років, неповним сім’ям в яких мати (або батько) віком до 35 років має неповнолітню дитину (дітей), одиноким молодим громадянам віком до 35 років включно.

Кредит надається терміном до 30 років, але не більше ніж до досягнення позичальником пенсійного віку. Відсоткова ставка за кредитом – 14,1% річних. Позичальник з метою надання кредиту вносить аванс у розмірі не менше ніж 10% передбаченої вартості будівництва житла.

Розмір кредиту на будівництво житла визначається виходячи з норми 21 кв.м загальної площі житла на одного члена сім’ї та додатково 10,5 кв.м на сім’ю, вартості будівництва житла за цінами, що діють на час укладення кредитного договору, без урахування авансу позичальника. Розрахункова вартість одного квадратного метра житла визначається згідно експертної оцінки. У разі перевищення нормативної площі позичальник сплачує вартість понаднормативної площі житла за рахунок власних коштів.

За отриманням більш детальної інформації про придбання квартири в будинку за адресою вул. Героїв Дніпра, 7/1 в рамках програми довготермінового пільгового молодіжного кредитування або за власний кошт можна звернутися за адресою: м.Черкаси вул. О.Дашковича, 27, ПП «Надія» тел. (0472)54-02-64, 0673254064, 0932938250.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: