Щоб не переплачувати за опалення, варто провести енергоаудит

Будівництво. ЖКГ

ДП «Черкасистандартметрологія» проводить тепловізійне обстеження огороджувальних конструкцій, квартир, приватних будинків, споруд різного призначення для виявлення понаднормових тепловитрат

Ukrainian English Russian

 Тепловізор — пристрій, який перетворює інфрачервоне випромінювання об’єкта у видиме, звичне для нас зображення, пояснюють фахівці.

 Тепловізійне обстеження, як інструмент енергоаудиту, дає можливість виявити в процесі зйомки дефекти в опалювальних системах, що перешкоджають нормальному функціонуванню тепловіддачі в приміщенні. Серед таких - «забиті батареї та труби», «містки холоду» на стиках різних елементів огороджувальних конструкцій, нещільні прилягання стулок вікон та дверей, нашарування теплоізолюючих матеріалів. Також обстеження дозволяє виявити інтенсивні теплові потоки, що в кінцевому результаті впливає на збільшене використання теплової енергії.

 Нижче наведено приклади зображень, отриманих при обстеженні будинків тепловізором : Фотографія демонструє не тільки щілину в ущільнювачі вікна, але і якісне підвіконня з низьким коефіцієнтом теплопровідності. Рука залишила нагріту пляму на поверхні і це тепло дуже повільно розподіляється в матеріалі. Добре видно, що в кутку відсутній утеплювач.

Тепловізійне обстеження вказує на головні недоліки та проблеми об’єкта споживання теплової енергії (будівлі), а потенціал економії теплової енергії, у разі комплексного усунення недоліків та дефектів, суттєво збільшується.

Контакти:

м. Черкаси, вул. Гоголя, 278 web: http://www.st.ck.ua, e-mail: [email protected],

заст. директора Швецов Володимир Васильович, e-mail: [email protected], тел. 458157,

 керівник випробувального центру Сотник Світлана Анатоліївна e-mail: [email protected], тел. 453052,

 начальник випробувальної лабораторії будівельних матеріалів, виробів та конструкцій Журба Андрій Олександрович e-mail: [email protected], тел. 384418, 330834.

Заповнити заявку на проведення тепловізійного обстеження.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: