Щоб покращити фінансовий добробут, черкащани вдаються до замовлянь

Новини

Попри розвиток науки та цифрових технологій, черкащани продовжують вирішувати життєві проблеми за допомогою традиційніших засобів, наприклад заговорів. Але шукають вони їх по-сучасному – в інтернеті.
Ukrainian English Russian

Щомісяця українці задають пошуку Яндекса майже 85 тисяч запитів зі словом [заговор], з них 1,2 тисячі – від мешканців Черкаської області. За відношенням запитів про замовляння до загальної їх кількості серед користувачів із різних регіонів України лідирують луганчани. Мешканці ж Черкащини посідають 15 місце – вони шукають заклинання частіше від житомирян, але рідше, ніж кияни.

Про це порталу «Діловий регіон» повідомили у прес-службі "Яндекса".

Найпопулярніші замовляння, які шукають в інтернеті – про особисте життя – йому присвячено майже кожен п'ятий запит про заговори.

На другому місці за популярністю – замовляння на фінансовий добробут (майже кожен 10-й запит). За їх допомогою користувачі намагаються розбагатіти, повернути свої гроші або вилізти з боргів: [заговор на быстрые деньги], [на должника заговор тупой нож над пламенем].

На третій сходинці – заговори на красу та здоров'я.

Серед інших популярних тем – замовляння на успіх у роботі та бізнесі: [как быстро найти работу сильный заговор], [заговоры на нить на торговлю]. Найпопулярніші теми заговорів, які мешканці Черкас та області шукають у Яндексі:

1. Особисте життя

2. Гроші

3. Краса і здоров'я

4. Робота та кар'єра

5. Вороги

6. Діти

7. Удача
Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: