Шість підприємств потрапили до списку найсумлінніших платників

Новини

У Черкасах привітали і відзначили  переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» регіонального рівня.

Ukrainian English Russian

     За рішенням рейтингової комісії переможцями стали 6 платників Черкаської області – велике, 4 середні та мале підприємство.

Зокрема, у сфері торгівлі, науково-технічної діяльності та в аграрній галузях: ТОВ «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси);  ТОВ «Вайсе – Стиль» (м. Черкаси);  СТОВ Вільшанка (Городищенський район),  СТОВ «Красенівка» (Чорнобаївський р-н), СТОВ Першотравневе (Шполянський р-н), Товариство з обмеженою відповідальністю «Черкасиелеваторторг», м. Черкаси.

Голова громадської ради при головному управлінні ДФС у Черкаській області, Голова Ради Територіального відділення АППУ в Черкаській області Лора Рубченко нагадала, що проведення щорічного Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків» започатковано Асоціацією платників податків України. Основний задум Рейтингу – підвищити авторитет сумлінних платників податків в бізнесі, суспільстві та державі. Рейтинг проводиться у два тури – на регіональному та всеукраїнському рівнях.

Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків – 2017» відбудеться 30 листопада в готелі «Прем'єр палас».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: