Шляхи вирішення проблем розвитку інфраструктури міст обговорять на польсько-українській конференції

Новини

12 грудня у Києві відбудеться польсько-українська конференція «Міська економіка та територіальний розвиток. Європейські моделі управління муніципальної інфраструктури. Презентація Європейського досвіду в організації та управлінні комунальними та житловими секторами».

Ukrainian English Russian

З огляду на проблеми, що стоять перед модернізацією технічної інфраструктури в Україні, презентація та обмін європейським досвідом в управлінні комунально-житловим секторами та можливостями підтримки цього процесу, має велике значення. Важливою точкою для проведення цієї конференції стане використання новітніх технологій, а також створення специфічних моделей фінансування українських міст.

Енергоощадність та енергоефективність – це подальші завдання, які стоять перед кожною економікою та в таких країнах, як Польща та Україна, ці питання мають особливе значення. Використання термопотужностей, як невід'ємний елемент оптимізації енергоспоживання в житловій економіці, сьогодні стає одним з найважливіших завдань міського господарства. З метою успішної співпраці та конкуренції на сучасних європейських та світових ринках Україна має найближчим часом запровадити міжнародні стандарти сертифікації та уніфікації операторів та Державних та урядових структур. Конференція також надасть можливість презентувати інноваційні реалізовані проекти у сфері відновлюваних джерел енергії - проект державного Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова "Зелений Університет".

Організатори заходу Європейський Інститут Нерухомості, Польсько-Українська Господарча Палата (ПУГП).

 Генеральний Партнер: Польська агенція з інвестицій та торгівлі – Закордонне торгове бюро в Україні

Партнери:  Міжнародне Товариство Польських Підприємців в Україні, Польсько-Українська фундація Співпраці (ПАУСІ), Асоціація індустріально-технологічних парків і територіального розвитку України (АІПТРУ), Національна академія державного управління при Президентові України.

Місце проведення:

Конференц зал «Асамблея» - готелю «Україна», вул. Інститутська, 4, м. Київ, Україна.

Конференція безкоштовна. Зареєструватися для участі можна тут.   

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: