Шполянська ОТГ відтепер із детальною Стратегією розвитку

Новини

5 квітня  сесія міської ради затвердила останню складову Стратегічного плану  розвитку Шполянської ОТГ – каталог конкретних проектів, які буде реалізовано у ході виконання Стратегії.  Розрахована на три роки, вона стала головним документом, за яким житиме і розвиватиметься об’єднана громада

 

Ukrainian English Russian

- Над Стратегією працювала група із 29 експертів: громадські активісти, керівники найбільших  підприємств (бюджетоутворюючих для громади), представники малого та середнього бізнесу, представники політичних партій, керівники профільних відділів міської ради, фахівці Черкаського Центру розвитку місцевого самоврядування (створеного за підтримки Програми “U-LEAD з Європою” та Мінрегіону України) та Агенції регіонального розвитку. Ми ставили за мету, аби Стратегія стала баченням громади свого майбутнього, - зазначив голова Шполянської громади Сергій Кравченко.

За його словами, стратегія враховує усі аспекти життя громади: вона включає і соціальну складову – якість життя людини в громаді, і залучення інвесторів, розвиток підприємництва, розбудову туристичної сфери та співпрацю з громадянським суспільством тощо. Реалізація усіх  запланованих Стратегією цілей  передбачає тісну співпрацю громади, бізнесу та влади. 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: