Шполянська ОТГ забезпечить фінансування районної лікарні

Медицина. Туризм

У Шполянській ОТГ було прийняте рішення про допомогу Центральній районній лікарні, у зв’язку із проблемою критичного недофінансування цього медичного закладу.

Ukrainian English Russian

Як зазначає головний лікар установи, виділених державою коштів вистачить лише до липня 2019 року. В минулому році із бюджету ОТГ на потреби вторинної медицини було надіслано 2,3 млн. грн, бо їх вкрай не вистачало для того, щоб перекрити необхідні видатки.

Субвенція на утримання центральної районної лікарні є позитивним прикладом того, як вирішують питання із недофінансуванням на місцях. Проблема медичної галузі стоїть дуже гостро, та виникає тому, що значна частина коштів із районних бюджетів виділяється на новоутворені ОТГ, але медичні установи залишаються на балансі районів, пише shpola.in.ua.

Як було зазначено міським головою Шполи Сергієм Кравченком, до міськради надійшов лист про необхідність надання субвенції на утримання вторинної ланки медицини, бо в районному бюджеті не вистачає фінансів на забезпечення першочергових видатків на заробітну плату, медикаменти, енергоносії, харчові продукти.

Було наголошено головою Шполянської ОТГ, що медперсоналу не потрібно хвилюватися, оскільки із міського бюджету будуть поступати кошти на підтримку районної лікарні..

Протягом року фінансування буде проводитися у декілька етапів. Вже у лютому депутатським корпусом буде спрямовано кошти з вільних залишків, згодом – із коштів перевиконання бюджету.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: