Шполянське підприємство інвестувало в ремонт місцевих доріг 11 млн грн

Підприємство LNZ Group на умовах соціального партнерства за власні кошти повністю провело капітальний ремонт трьох вулиць у селі Лебедин, що на Шполянщині.

Ukrainian English Russian

 Зокрема, цього року відремонтували вулицю Посьолкову, Лісну та Шевченка. А на двох вулицях — Небесної Сотні (ІІ ділянка) і Кооперативній (ІІ ділянка) роботи провели у співфінансуванні із міським бюджетом ОТГ. Загалом підприємство витратило на асфальтування цих доріг 11 млн грн.

Співпраця із соціальними партнерами LNZ Group завжди будувалась і продовжує будуватись на добросовісних засадах, - зазначають у Шполянській міській раді. За цей час було здійснено безліч корисних справ у громаді — це підтримка молоді, талановитих дітей та спортсменів (сприяння у поїздках на конкурси, змагання), розвиток інфраструктури тощо.

Робота в цьому напрямку не припиняється. Так, днями у кабінеті міського голови продовжили угоду про соціальне партнерство між Шполянською міською радою ОТГ в особі голови Сергія Кравченка та постійними соціальними партнерами громади LNZ Group в особі директора ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолія Ткаченка.

Директор ПрАТ «Лебединський насіннєвий завод» Анатолій Ткаченко наголосив, що підприємство розуміє важливість соціальної відповідальності перед громадою, тому завжди готове допомагати у її розвитку.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: