Сільськогосподарські землі передали ще дванадцятьом ОТГ

Новини

6 червня Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області передало землі державної власності сільськогосподарського призначення в комунальну власність об’єднаним територіальним громадам.

Ukrainian English Russian

Згідно з актами прийому-передачі земельні ділянки було надано дванадцятьом ОТГ: Білозірській і Степанківській Черкаського району, Ліплявській Канівського району, Бузівській Жашківського району,  Моринській і Стеблівській Корсунь-Шевченківського району, Михайлівській Кам’янського району, Мокрокалигірській Катеринопільського району, Буцькій Маньківського району, Тальнівській, Жашківській ОТГ і Ротмистрівській Смілянського району. Всього 1457 ділянок загальною площею 15 тисяч 167 гектарів.

Найбільше землі перейшло в розпорядження Стеблівської ОТГ – понад 3 тисячі гектарів. Двом із зазначених ОТГ – Ротмистрівській і Жашківській – передано позачергово, з випередженням графіка, оскільки відповідні роботи вже виконано.

«Сподіваюся, що органи місцевого самоврядування зможуть розпорядитися цією землею на користь громад. Адже, безперечно, на місцях видніше, як розставляти пріоритети: проводити аукціони та передати певну ділянку в оренду чи використати її під громадське пасовище, сіножаті або передати у власність громадянам. Ми й надалі готові до співпраці з ОТГ», – зазначив Дмитро Мироненко.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: