Скандальні уманчани претендують на майже 2 млрд від черкаських дорожників

Будівництво. ЖКГ

16 серпня відбувся розгляд тендерних пропозицій учасників закупівлі послуг з експлуатаційного утримання  458 кілометрів доріг державного значення в Черкаській області, переважно в Уманському, Жашківському та Манківському районах.

 

Ukrainian English Russian

Свої пропозиції подали три учасники – Черкаський облавтодор, уманське підприємство ТОВ “ШРБУ-48” та одеське товариство “Автомагістраль-південь”.

Відповідно до протоколу розгляду пропозицій, тендерний комітет Замовника – Служби автомобільних доріг в Черкаській області – відхилив пропозиції Черкаського облавтодору через невідповідність кваліфікаційним критеріям, а саме: нечітке зображення одного з документів, відсутність печатки та підпису на довідці про наявність права користування машиною для нанесення розмітки власника та наявність податкового боргу.

Допущеними учасниками стали ТОВ “ШРБУ-48” та ТОВ “Автомагістраль-південь”.

ТОВ “ШРБУ-48” є одним із фаворитів черкаських дорожників і за останній час уже отримали від них 26 підрядів загальною вартістю понад 2 млрд гривень. Підприємство належить  скандально відомому бізнесмену Бахтіяру Сапаєву, що будучи очільником ПАТ “Уманьавтодор” покинув недобудованим міст в Запоріжжі. Нині підприємства Сапаєва фігурують у низці кримінальних проваджень, пише 18000.com.ua.

Очікувана вартість закупівлі сягає рекордні для області 1,9 млрд гривень. За ці кошти переможець протягом наступних трьох років (2020-2022) має забезпечити утримання доріг державного значення в області, а саме: поточний ремонт, нанесення дорожньої розмітки, благоустрій та озелення, зимове утримання. Крім того, умовами тендерної документації передбачено і забезпечення роботи габаритно-вагового контролю протягом цих трьох років.

Крім того, паралельно тривають ще чотири аналогічні закупівлі на обслуговування інших доріг області загальною вартістю 1,8 млрд гривень.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: