Служба зайнятості реалізує права неповнолітніх

Новини

Питання щодо працевлаштування неповнолітніх та надання їм соціальних послуг обласною службою зайнятості прокоментувала в ефірі телепрограми «Тема дня» на обласному телебаченні Філії ПАТ «НСТУ» «Черкаська регіональна дирекція» начальник відділу організації сприяння працевлаштуванню Черкаського обласного центру зайнятості Наталія Мінько.

 

Ukrainian English Russian

За її словами, сприяння працевлаштуванню молоді є одним із пріоритетних напрямків в роботі служби зайнятості. На особливому контролі перебуває молодь віком до 18 років, діти-сироти та діти, позбавленні батьківського піклування.

«З початку року послугами обласної служби зайнятості скористалися                           5 неповнолітніх осіб з Канівського, Смілянського Жашківського, Корсунь-Шевченківського та Звенигородського районів, з них 2 особи працевлаштовані до місцевих роботодавців на актуальні вакансії. На цей час на обліку служби зайнятості перебуває дві неповнолітні особи, які проходять навчання за направленням служби за професіями «швачка» і «перукар-модельєр», - відзначила Наталія Мінько.

Окрему увагу Наталія Мінько звернула на перелік необхідних документів, які необхідно мати неповнолітнім для реєстрації в службі зайнятості։ «Окрім паспорту, ідентифікаційного коду, документу про освіту та трудової книжки, за наявності, дитина-сирота або дитина, позбавлена батьківського піклування подає довідку від органу опіки та піклування про її належність до цієї категорії. Для особи, якій виповнилося 15 років та яка за згодою одного з батьків або особи, яка їх замінює, може, як виняток, бути працевлаштована на роботу, необхідно мати від такої особи заяву про згоду на працевлаштування підлітка, свідоцтво про народження чи рішення суду або розпорядження органу опіки та піклування про встановлення опіки чи піклування».

 

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: