Смілянам розповіли про підсумки енергоаудиту за майже півмільйона

Енергоефективність

Члени виконкому Смілянської міської ради порушили питання про те, що сталося з тим енергоаудитом, за який було заплачено понад 400 тисяч гривень з міського бюджету. Нагадаємо, коли секретарем міської ради був Костянтин Синьогуб, він запросив у Смілу київських фахівців, щоб ті провели енергоаудит міських тепломереж. На це були витрачені кошти, але далі все якось затихло.

Ukrainian English Russian

Про це пише інтернет-видання Сміла.UA.

Не було звіту про аналіз того енергоаудиту. Міська влада досі не виробила чітку стратегію, куди рухатись Смілі – зберігати централізоване опалення (ЦО), переходити на індивідуальне опалення чи шукати альтернативні джерела обігріву.

Директор КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіслав Голубець пояснив, що на основі енергоаудиту була вироблена схема теплопостачання. Ця схема дуже важлива для роботи КП. «Смілакомунтеплоенерго» виробило Програму розвитку ЦО до 2024 року. Також на підставі енергоаудиту і схеми теплопостачання наше комунальне підприємство може звертатися до державної влади, у КМУ, у різні фонди для вибивання коштів на модернізацію теплопостачання.