Смілянські безробітні опановують «солодку» професію карамельника

Промисловість

Протягом тривалого часу Смілянський міськрайонний центр зайнятості плідно працює з кондитерською фабрикою  «Меркурій». Підприємство визнаний лідер з виготовлення льодяникової карамелі. Воно добре  зарекомендувало себе не лише на Черкащині, але й на вітчизняному ринку та  за кордоном

Ukrainian English Russian

Співпраця реалізується у напрямку підготовки та підвищення кваліфікації шляхом стажування безробітних. Для них -  це реальний шанс отримати  в майбутньому оплачувану постійну роботу, а для роботодавця - перевіреного робітника, який відповідає його вимогам.

За період 2016 р. - січень 2018 року   на кондитерській фабриці «Меркурій» пройшли професійне навчання 28 безробітних. Весь навчальний процес проходив на виробництві під керівництвом досвідчених наставників.

 Своїми враженнями по закінченню державної кваліфікаційної атестації поділилась  безробітна  Надія Крук: «Завдяки організації навчання Смілянським міськрайонним центром зайнятості  я отримала не тільки нову роботу, а й цікаву та смачну професію. Набувши нових знань та вмінь роботи з карамеллю, я змогла реалізувати свою давню мрію, виробляючи різнокольорову солодку красу».

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: