Смілянські тепловики не хочуть розрахуватися за січневий газ

Будівництво. ЖКГ

На сьогодні всі опалювальні котельні теплогенеруючих підприємств Черкаської області в зоні діяльності ПАТ «Черкасигаз», крім КП «Смілакомунтеплоенерго», забезпечені підтвердженими номінаціями (лімітами) природного газу і користуються ним в штатному режимі

Ukrainian English Russian

Як зазначають у ПАТ «Черкасигаз», залишається неврегульованим питання, яким користувачем для вироблення та постачання теплової енергії у місті Сміла та районі спожито природний газ.

Також не вирішено питання погашення заборгованості за спожитий у 2017 році котельнями Сміли природний газ. Відсутні номінації (ліміти) природного газу на лютий 2018 року, як у КП «Смілакомунтеплоенерго», так і у ТОВ «Сміла Енергоінвест».

Також, керівники вказаних підприємств не беруть на себе відповідальності за спожитий (розподілений) у січні поточного року природний газ та не підписують Акти наданих послуг ПАТ «Черкасигаз» за січень 2018 року.

«Тобто котельні обігрівають місто Смілу та район, спалюючи природний газ, за споживання якого ніхто не хоче платити», зазначають у газопостачальній компанії.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: