Смілянські виробники шукали персонал на ярмарку вакансій

Новини

     Роботу знаходить той, хто її шукає і має наполегливе бажання працювати. У свою чергу, роботодавцям підібрати висококваліфіковані, надійні кадри, безперечно, справа не з легких і не одного дня. Тож на організацію зустрічі двох основних клієнтів – безробітного та роботодавця – спрямовує свою діяльність Смілянський центр зайнятості, який проводить Ярмарки вакансій

Ukrainian English Russian

     У листопаді уже проведено 2 ярмарки вакансій, які відвідали122 безробітних. На захід були запрошені представники ТОВ «Континент груп» та ТОВ фірма «Технокомплекс», розповіли порталу «Діловий регіон» у Смілянському МРЦЗ.

     Роботодавці ознайомили безробітних з вакансіями, умовами праці, заробітною платою, наявністю соціального пакета, режимом роботи тощо.

     Представники ТОВ фірми «Технокомплекс - заступник директора із швейного виробництва Олена Юрченко та інспектор з кадрів Наталія Аністратенко детально розповіли про професію швачки на підприємстві та можливостями професійного навчання.

     Представники ТОВ «Континент груп» - начальник відділу персоналу Ольга Коваленко та керівник виробничо-торгівельного напрямку Євгеній Ковальов  розпочали розмову  з показу слайдів про становлення підприємства, його досягнення та зупинилися на характеристиці кожної  вакансії.

     Як результат, 6 осіб виявили бажання побувати на підприємстві, ознайомитися з умовами праці та 4 особи погодилися на підвищення кваліфікації безпосередньо на підприємстві.

     Проведення таких ярмарків вакансій ще один крок до якісного,  адресного вирішення  проблеми зайнятості.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: