Смілянський підприємець пропонує на місці налагодити випуск медичної продукції

Медицина. Туризм

Днями виконувач обов’язків головного лікаря Смілянської міської лікарні Микола Стогній як благодійну допомогу прийняв декілька новісіньких стійок для крапельниць.

Ukrainian English Russian

Ці стійки були виготовлені учнями Смілянського центру підготовки та перепідготовки робітничих кадрів (ЦППРК) за ініціативи та коштом генерального директора науково-виробничого підприємства «ДАК-Електропром», депутата Черкаської обласної ради Олексія Давиденка, пише procherk.info.

– Попит на це обладнання завжди великий, – сказав Микола Стогній. – Подібні стійки – в постійному цілодобовому обігу у всіх відділеннях, тому більшість з них фізично застаріли і вимушено використовуються медперсоналом через відсутність нових. Тому ми щиро вдячні тим, хто зробив нам такий подарунок.

У свою чергу сам Олексій Давиденко так прокоментував цю подію:

– Ми можемо налагодити випуск не лише стійок для крапельниць, а й іншої продукції, яку потребують лікарні та широкий загал населення, передусім індивідуальні засоби захисту, одноразові шприці тощо. Сьогодні кожна країна, кожен регіон, кожне місто дбають про те, як убезпечити своїх громадян від ураження коронавірусом. Керівники Сміли теж повинні невідкладно взятися за це: не в Туреччину літати, коли повсюди зачиняються кордони, а задіяти невикористаний потенціал передусім у себе вдома. Це буде нашим реальним внеском у боротьбу з небезпечним вірусом, а для хлопців і дівчат, які навчаються робітничим професіям у ЦППРК, хороша практика.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: