Сьогодні працівники стандартизації та метрології відзначають професійне свято

Новини

День працівників стандартизації та метрології України щороку відзначають в Україні 10 жовтня. Цього дня вшановують великий вклад працівників сфери стандартизації та метрології в розвиток економіки держави. Це свято з’явилося в Україні у 2002 році

Ukrainian English Russian

Системи стандартизації, метрології й сертифікації є головними складовими технічного регулювання як основи надійного захисту прав споживачів.

Зокрема, стандартизація - це діяльність, яка полягає у встановленні положень для загального і багаторазового використання з метою досягнення оптимального рівня відповідності продукції, процесів та послуг їхньому функціональному призначенню.

Метрологія - наука про вимірювання, яка включає як теоретичні, так і практичні аспекти вимірювань у всіх галузях науки і техніки.

Сертифікація - процедура, за допомогою якої уповноважений орган документально фіксує відповідність продукції, систем якості, систем управління якістю, персоналу встановленим законом вимогам.

Портал «Діловий регіон» вітає працівників стандартизації та метрології, і зокрема нашого партнера – Державне підприємство «Черкасистандартметрологія» із професійним святом!

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: