Сьогодні сучасна медицина повинна бути націлена на профілактику захворювань, - Микола Тарасов

Медицина. Туризм

«Боротьба з хворобою дуже важкий і часто довготривалий процес. Вчасно зупинити перші прояви захворювання та не довести до стану загострення має стати задачею номер один для кожного. П’ятий центр ПМСД забезпечений лікарями загальної практики сімейної медицини, лікарями-консультантами – невропатологами, кардіологами, ендокринологами, отоларингологами, хірургами, дерматологами, травматологами, урологами, офтальмологами та іншими. На профілактику та лікування захворювань націлене відділення відновного лікування та фізіотерапії

Ukrainian English Russian

"На базі відділення функціонують соляна шахта, інгаляторій, кабінет масажу, ЛФК (оснащений сучасними тренажерами), лазеро-, магніто-, ультразвукова-, електро- та апітерапія. В відділені працює унікальний сучасний скануючий лазер, виготовлений Черкаським підприємством «Фотоніка» поки що в декількох екземплярах для військових шпиталів та нашого центру. Використання фізіотерапевтичних методик лікування дозволяє нашим пацієнтам значно скорочувати терміни лікування та економити свої витрати на медикаментозне лікування. Також працює денний стаціонар на 22 ліжка. Клінічна лабораторія центру щоденно (без попередніх записів) проводить всі необхідні види лабораторних обстежень. Для тих людей, у яких немає можливості вчасно отримати санаторне обстеження та лікування, альтернативою може стати саме центр ПМСД», - розповів порталу «Діловий регіон» головний лікар установи.

Зручність полягає в тому, що усі методи діагностики, профілактики та лікування можна здійснити на базі одного медичного закладу.  Це можливість економити час, сили та витрати. Цього року КНП «П’ятий Черкаський міський ЦПМСД»ЧМР отримав всеукраїнську відзнаку «Вибір України 2017 року», що свідчить про стабільну роботу колективу центру.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: