Сьогодні відзначають Всесвітній день якості

Споживчий ринок

 Всесвітній день якості відзначається щорічно в другий четвер листопада в багатьох країнах світу. Це свято було створено за ініціативою Європейської організації якості, а незабаром ідея була підтримана і Організацією Об'єднаних Націй.

Ukrainian English Russian

Вперше світова громадськість відзначила цей день у 1989 році. А опісля шість років Європейська організація якості оголосила тиждень, в який потрапляє цей другий четвер листопада, Європейським тижнем якості.

Мета Всесвітнього дня якості: підвищити значення високої якості продукції і послуг, а також в активізації тієї діяльності, яка направлена на залучення уваги до проблеми якості. Адже йдеться не лише про безпеку товарів для людини і довкілля, але й про міру задоволеності запитів і очікувань споживачів.

Всі ми розуміємо, що проблеми якості не виникли на порожньому місці. Їх виникненню активно сприяв бурхливий економічний ріст і жорстка, інколи жорстока конкуренція, коли на догоду якості недобросовісними виробниками ставиться їх особистий меркантильний інтерес. Це стосується всіх, включаючи навіть ряд багатьох іменитих брендів. Але практика доводить неспроможність такої позиції. Незадовільна якість виступає в ролі стримуючого і вкрай негативного в економічному відношенні фактора для всієї світової спільноти, для кожного споживача.

Проблема якості — одна з найпріоритетніших проблем в економіці провідних країн світу. У сучасних умовах якість є ключем до успіху в діяльності будь-якого підприємства, будь-якої галузі і, звичайно ж, кожної країни.

У цей день проводяться різні виставки, які демонструють якісні та конкурентоспроможні товари. Якісними зараз вважаються товари, які зберігають довкілля та здоров'я людини.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: