Спад у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції спостерігався на Черкащині

Новини

У регіоні спостерігали спад у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції , одягу, шкіри та основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів. Водночас зростання зафіксовано на підприємствах металургійного виробництва, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності.

Ukrainian English Russian

На 49% спостерігався спад у виробництві хімічних речовин і хімічної продукції на Черкащині, повідомляє ГУ статистики у Черкаській області. У добувній промисловості і розробленні кар’єрів – спад виробництва становить 27,7%, текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів –17,9%, виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів –10,4%, постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря –7,4%, виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – 4,2%.

Водночас зростання зафіксовано на підприємствах металургійного виробництва, виробництва готових металевих виробів, крім машин і устатковання у 1,6 разу, машинобудування – на 12,3%, виготовлення виробів з деревини, виробництва паперу та поліграфічної діяльності – на 6,1%, виробництва харчових продуктів, напоїв – на 0,1%.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: