Спеціалісти ДАБК обстежили будівництво на Припортовій, 39

Будівництво. ЖКГ

Як інформують у міськраді Черкас, працівниками управління державного архітектурно-будівельного контролю Черкаської міської ради здійснено огляд об’єкта за адресою: вул. Припортова, 39 (вбудовано-прибудованих приміщень).

Ukrainian English Russian

Про це повідомляють в управлінні державного архітектурно-будівельного контролю.

Під час обстеження виявлено: нині тут проводять заміну парапету, який виконано із силікатної цегли на залізо-бетонний (в існуючих розмірах), тривають оздоблювальні роботи (штукатурка) вхідної групи будівлі.

За інформацією департаменту архітектури та містобудування, 28.04.2020 громадянці Аргеєвій Т. М. надано містобудівні умови і обмеження для проектування об’єкта будівництва «Реконструкція вбудовано-прибудованих приміщень будівлі (літ. А-1) під торгово-офісні приміщення без зміни зовнішніх геометричних розмірів у плані» за адресою м. Черкаси, вул. Припортова, 39.

Проектна документація стосовно проведення реконструкції в управління не надавалась, тож визначити які види робіт будуть виконуватись неможливо. Дозвільні документи на виконання цих робіт управлінням ДАБК також не видавались.

Вказане питання перебуває на постійному контролі в міського голови Анатолія Бондаренка та управління.

Як переконує начальник управління, незаконного будівництва не буде допущено.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: