Студентки з Кривого Рогу та Черкас створили сайт для розвитку цифрової грамотності для людей елегантного віку

Новини

CSR Ukraine, експертна організація Центр "Розвиток КСВ" (ініціатива #ДівчатаSTEM) провели серію заходів для дівчат на тему розвитку ІТ-навичок в рамках ініціативи Meet and Code, яка проводиться за фінансування корпорації SAP. В Україні Meet and Code реалізується Ресурсним центром ГУРТ, який у партнерстві з TechSoup впроваджує Програму технологічної підтримки НПО України.

Ukrainian English Russian

Існує ряд стереотипів, через які дівчата рідше обирають STEM-професії, аніж хлопці. Однією з причин такої гендерної незбалансованості є відсутність рольових моделей для дівчат. Тому дуже важливо почати заохочувати дівчат досліджувати світ науки та техніки вже в юному віці.

Дівчата, які захоплюються та вивчають ІТ, мали можливість взяти участь у трьох онлайн-подіях:

FEM Day in IT - надихаючий день зустрічей з успішними жінками в ІТ-сфері.

IT Inspiration Workshop – практичний семінар для школярок, який провели студентки ІТ-спеціальностей.

Hack4Purpose – хакатон для студенток ІТ-спеціальностей.

Ключовою метою усіх трьох заходів є зменшення впливу гендерних стереотипів щодо «чоловічих» та «жіночих» професій, а також популяризувати STEM та залучити більше дівчат до ІТ-сфери. І, звісно, — мотивувати дівчат на досягнення успіху на прикладі самореалізації провідних спеціалісток з українських ІТ-компаній, пише procherk.info.

Загалом у подіях взяли участь 82 студентки та дівчини, що цікавляться ІТ. Під час подій учасниці мали змогу: зустрітись з жінками, які працюють та реалізують себе у сфері IT, отримати цінний досвід та поради, здобули нові знання про створення проєктів та роботи у команді.

Переможницями хакатону стала команда студенток з Криворізької та Чернігівської областей. Студентки розробили вебсайт, де опублікували 6 аудіо та відео уроків, які допоможуть людям елегантного віку підвищити цифрову грамотність. Уроки відповідають на важливі питання: як користуватись месенджерами та соціальними мережами, як вносити показники лічильників онлайн, як працювати з інтернет-банкінгом та інше. Переглянути сайт можна за тут

Останні новини

03 грудня, 2020

02 грудня, 2020

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: