Суд погодив мирові угоди "Черкасиобленерго" та "Азоту"

Новини

 Господарський суд Черкаської області затвердив мирові угоди між ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «Азот» щодо реструктуризації заборгованості перед енергетичною компанією.

Ukrainian English Russian

Всі кошти, отримані ПАТ «Черкасиобленерго» від ПАТ «Азот», будуть миттєво перенаправлені на погашення боргу перед ДП «Енергоринок», інформує прес-служба Черкасиобленерго.

Мирові угоди є важливими документами для товариства. Завдяки їх реалізації ПАТ «Черкасиобленерго» отримає гарантовані надходження для сплати боргу та зменшення розміру заборгованості перед ДП «Енергоринок», що виникла в період 2015-2016 років внаслідок шахрайських дій попереднього керівництва, за якими відкриті кримінальні провадження, тривають розслідування, вироків суду досі немає.

Постановами Київського апеляційного господарського суду від 03.07.2018 р. у справах № 925/819/17 та № 925/965/16 стягнуто з ПАТ «Азот» на користь ПАТ «Черкасиобленерго» 1 979 508 890,38 грн.

В свою чергу, з липня 2018 року дотепер органами Державної виконавчої служби в примусовому порядку стягнуто з ПАТ «Азот» на користь ПАТ «Черкасиобленерго» лише 6 799 001,97 грн. Тому, враховуючи дані обставини, між ПАТ «Черкасиобленерго» та ПАТ «АЗОТ» було розглянуте питання та досягнуто згоди щодо доцільності врегулювання судового спору, який тягнеться ще з 2017 року, шляхом укладення мирової угоди, яка б містила прийнятний та об’єктивний графік погашення заборгованості, та реальне надходження коштів на рахунки ДП «Енергоринок».

- Укладення та затвердження мирової угоди є найбільш прийнятним, законним та ефективним механізмом  направленим на погашення заборгованості ПАТ «АЗОТ» перед ПАТ «Черкасиобленерго», це дозволить Товариству погашати заборгованість перед Державним підприємством  «Енергоринок». Умови поданої до суду мирової угоди ніяким чином не порушують інтереси третіх сторін по справі, а саме Фонду державного майна України, а є домовленістю стягувача та боржника щодо врегулювання судового спору, що є найбільш ефективним способом який містить прийнятний та реальний графік погашення заборгованості, - зазначила Катерина Беспалова, директор з правових, майнових та корпоративних відносин ПАТ «Черкасиобленерго».

ПАТ «Черкасиобленерго» очікує, що умови зазначені в  мирових угодах будуть дотримані та виконані ПАТ «Азот» в повному обсязі, а також в зазначені строки.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: