Суд визнав винним рейдера, який намагався захопити агропідприємство на Городищині

Новини

 

Прокуратурою Черкаської області підтримано державне обвинувачення в кримінальному провадженні стосовно одного з обвинувачених у вчиненні рейдерського захоплення підприємства в Городищенському районі, що спричинило тяжкі наслідки.

 

Ukrainian English Russian

Про це повідомляє прес-служба Черкаської обласної прокуратури.

Слідством установлено, що 06.04.2018 група осіб, до складу якої входив  обвинувачений, завдяки підробленим установчим документам товариства, внесли зміни до відомостей про юридичну особу, засновника та керівника товариства в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань і незаконно юридично набули право власності на майновий комплекс і майно вказаного товариства, а також майнове право на урожай 2018 року. Як результат було заподіяно шкоду на суму 119 млн. грн.

Під час досудового розслідування майно повернуто його законному володільцю.

За результатами судового розгляду вироком Городищенського районного суду від 23.11.2018 чоловіка визнано винним у вчиненні вказаних вище злочинів та призначено покарання у вигляді 5 років позбавлення волі, на підставі ст. 75 КК України засудженого звільнено від відбування покарання з випробувальним терміном на 3 роки, з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з виконанням адміністративно-господарських та організаційно-розпорядчих функцій на підприємствах, в установах, організаціях усіх форм власності.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: