Суд визнав законним будівництво готелю у Соснівці

Новини

Приватне підприємство «Міськбуд-Плюс», яке ще рік тому планувало звести багатоповерхівки у Соснівці, не відмовилося від намірів будуватися у лісі

Ukrainian English Russian

Наприкінці 2017-го підприємство виграло справу у Черкаської міської ради. Предметом спору були містобудівні умови і обмеження забудови земельної ділянки по вулиці Менделєєва, 4 для зведення готелю. Рішення чиновників, які відмовили у наданні документів, суд визнав протиправним, пише Громадське.

У ході розгляду справи суд також допитав головного архітектора Черкас. Той пояснив, що відповідно до Детельного плану території між вулицями Дахнівська, Мініна і Пожарського та автодорогою спірна земля є ділянкою рекреаційної зони активного відпочинку і на ній можливе розташування будинків відпочинку та пансіонатів.

«Оскільки відсутність дозволу від орендодавця на виконання будівельних робіт не є підставою для відмови у наданні містобудівних умов та обмежень, відповідач протиправно ухвалив рішення про відмову у наданні містобудівних умов та обмежень, що є підставою для його скасування», – йдеться у рішенні.

Тому суд вирішив визнати протиправним рішення департаменту архітектури та містобудування та зобов’язати управління планування та архітектури департаменту архітектури та містобудування міської ради надати приватному підприємству «Міськбуд-Плюс» містобудівні умови й обмеження забудови земельної ділянки по вулиці Менделєєва, 4.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: