Світлина черкаського фотографа отримала почесну відзнаку на міжнародному бієнале

Новини

Почесну відзнаку Першого міжнародного бієнале вуличної фотографії «Мить» виборов відомий черкаський фотограф і майстер газетного знімка Ігор Єфімов.

Ukrainian English Russian

У коментарі «Черкаському краю» він розповів, що участь у міжнародних конкурсах дає  можливість випробувати власні сили та «гарні приклади в резюме». Польський конкурс «Мить» зацікавив багатьох любителів вуличної фотографії в світі, та перемогу здобули місцеві фотомайстри. Серед українських фотографів Ігор Єфімов — єдиний, хто отримав почесну відзнаку. Про перемогу в конкурсі дізнався з офіційного листа від організаторів. Вони також попросили адресу, очевидно, надішлють каталог конкурсних робіт.

— Вулична фотографія дуже розповсюджена в світі й передбачає піймати сюжет, що відбувається на вулиці, — поділився Ігор Єфімов. — Мені подобається творити в цьому жанрі, тому що ти ні від кого не залежиш: це не репортаж і не подія, звідки маєш підготувати матеріал. Це можливість постійно тренувати себе, свою майстерність, своє око. Її ще називають чесною фотографією, що документально відтворює світ таким, як є, без спотворень і прикрас. Вона тяжіє до іронії й гумору, концентрується на емоції.

Представлена на конкурс фотографія була зроблена торік у кінноспортивному клубі «Мустанг».

— Побачивши цей знімок, багато хто подумав, що я реально спіймав мить, коли кінь виглянув з-за огорожі стайні, — зізнався володар почесної відзнаки. — Насправді я сфотографував вдалу інсталяцію на території закладу.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: