Тальнівчан запрошують отримати нові професії

Новини

Днями в Тальнівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості для пошукачів роботи проведено презентацію навчального закладу державної служби зайнятості. У заході взяли участь 6 безробітних громадян, які не мають профільної освіти.Днями в Тальнівській районній філії Черкаського обласного центру зайнятості для пошукачів роботи проведено презентацію навчального закладу державної служби зайнятості. У заході взяли участь 6 безробітних громадян, які не мають профільної освіти.

Ukrainian English Russian

У ході проведення презентації, фахівець з профорієнтації Олена Липкань ознайомила учасників заходу із станом місцевого, регіонального та національного ринків праці, визначила актуальні професії, за якими проводиться підготовка у центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.

Шукачам роботи було продемонстровано відео презентації навчальних закладів, наголошено, що навчання проводиться з використанням сучасної матеріально-технічної бази, згідно з навчальними програмами, що відповідають усім вимогам роботодавців. Також слухачів поінформовано, що професійне навчання безробітних проводиться за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Безробітним оплачується вартість навчання, проживання в гуртожитках та проїзд до місця навчання і у зворотному напрямку.

«Хто бажає змінити життя на краще та досягнути успіху, потрібно наважуватися на радикальні зміни вже сьогодні, а саме: навчатися новому, підвищувати кваліфікацію і успіх неодмінно прийде до кожного», - наголошує виконувачка обов’язків директора філії Наталія Слободян.

Після завершення заходу 2 особи виявили бажання отримати нові професії.

 

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: