Тальнівських безробітних навчають вести підприємницьку діяльність

Новини

Залучення  безробітних до організації підприємницької діяльності стало одним з першочергових послуг  Тальнівського  районного  центру зайнятості. Для цього не лише організовують навчання на базі центру за участі фахівців, але й залучають загальноукраїнські освітні онлайн-проекти

Ukrainian English Russian

«Підприємницька ініціатива – невидимий і надпотужний чинник розвитку.  Часто людей стримують такі внутрішні чинники: «в нашій країні це складно», «я не розуміюся на цьому», «в мене немає стартового капіталу». Але для того, щоб наважитися почати власну справу, потрібно отримати певну сукупність практичних знань і надихнутися досвідом тих, хто вже успішно створив власний бізнес», – розповіла в.о. директора Тальнівського районного центру зайнятості Наталя Слободян.

Безробітних, які зацікавилися можливістю організації підприємницької діяльності за сприяння служби зайнятості, залучають до семінарів з основ підприємництва та до професійного навчання з основ підприємницької діяльності. Кожен охочий має нагоду отримати професійну консультацію, щоб виявити індивідуальні здібності, особисті якості, зокрема, і схильності до підприємницької діяльності. Також безробітні мають можливість пройти онлайн-курс «Prometheus». Це український громадський проект масових відкритих курсів.  Мета проекту - безкоштовно надати найкращі навчальні можливості кожному  громадянину України.

Навчальний цикл «Підприємництво» складається з 8 онлайн-курсів та  дозволяє всім бажаючим безкоштовно отримати достатній обсяг знань для відкриття власного малого бізнесу чи технологічного стартапу. Слухачі мають змогу дізнатися про всі аспекти ведення бізнесу в Україні: від практики підприємництва, менеджменту і маркетингу до юридичних нюансів реєстрації підприємства і сплати податків. 

Серед переваг таких курсів – можливість навчатися в зручний час і в зручному місці (відео-лекції, тести та форум доступні цілодобово онлайн) та безкоштовно отримати цінну практичну інформацію.

Нині троє безробітних Тальнівського центру зайнятості отримали сертифікати про закінчення навчального курс «Підприємництво» на платформі «Prometheus». Тепер вони зможуть успішно реалізувати отримані знання в повсякденному житті.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: