Тендер на ремонт Дорогу до Геронимівки відмінили

Будівництво. ЖКГ

Антимонопольний комітет України розглянув скаргу приватного підприємства «ЧЕРКАСИ-ІНТЕРСТРОЙ» стосовно порушення законодавства у сфері державних закупівель при проведенні тендеру на поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук на ділянці км 77+000 – км 79+100.

Ukrainian English Russian

Мова йде про багатостраждальну дорогу державного значення від Черкас (пожежної академії) до розв’язки на с.Геронимівка. Цей відрізок шляху перебуває у жахливому стані, а деякі місцеві перевізники навіть відмовляються обслуговувати маршрут, що проходить цією дорогою. В результаті без транспортного сполучення з містом залишився 3-тисячний мікрорайон одного з прилеглих до Черкас сіл, пише vycherpno.ck.ua.

Влітку люди вже виходили на акцію, вимагаючи ремонту цієї дороги. Тоді керівник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко у розмові з мітингувальниками зазначив, що частину коштів на цей відрізок шляху знайшли ще у липні, а ремонт почнеться 15 вересня.

Попередньо мав відбутися тендер на ремонт вказаної ділянки шляху. Згідно ж інформації на сайті Prozorro, один із учасників, якого не допустили до аукціону, подав скаргу до Антимонопольного комітету.

У резолютивній частині рішення йдеться про те, що Колегія постановила зобов’язати Службу автомобільних доріг у Черкаській області відмінити процедуру закупівлі.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: