Тепер черкасці будуть фіксувати техогляд на фото та відео

Авто

Змінено порядок проходження техогляду в Україні. Відтепер власники транспортних засобів, що підлягають техогляду, зобов'язані фіксувати його на фото і відео.

Ukrainian English Russian

Верховна Рада ухвалила закон, що вносить зміни в положення про техогляд в Україні. Відтепер протокол техогляду авто повинен в обов'язковому порядку включати фотографії та відео цієї процедури. Зміни вступають в силу після офіційної публікації закону. Згідно з новим законом, відповідальність за наявність фото- і відеоматеріалів лягає на власника транспортного засобу. Вони також зобов'язані попередити працівників СТО про здійснення фото- і відео зйомки, повідомляє autocentre.ua

Строк зберігання фотографій і відеозаписів становить три роки. Такі зміни зумовлені бажанням запобігти випадкам, коли протоколи техогляду купують без проходження цієї процедури. Тепер власники транспортних засобів повинні будуть надати докази техогляду. Нагадаємо, на даний момент техогляд в Україні обов'язковий для транспортних засобів, які використовуються в комерційних цілях (перевезення вантажів або пасажирів), незалежно від їхньої форми власності.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: