Теплолічильники слід повіряти один раз на чотири роки

Будівництво. ЖКГ

Споживачам нагадують, що лічильники підлягають періодичній повірці. Періодичність повірки всіх типів теплолічильників, термін чинності повірки яких закінчився після 29.11.2016, становить один раз у чотири роки. Відповідні нормативи регламентовані наказом Мінекономрозвитку.

 

Ukrainian English Russian

ДП «Черкасистандартметрологія» здійснює повірку приладів обліку теплової енергії. Працівники науково-технічного відділу повірки і калібрування засобів вимірювальної техніки теплотехнічних та електричних величин ДП «Черкасистандартметрологія» виконують повірку як лічильників тепла, встановлених у квартирах, так і лічильників, якими оснащені будинки, різні установи та організації.

Крім того, тут проводять демонтаж цих приладів для проведення повірки та монтаж після її проведення та, у разі необхідності та можливості, технічне обслуговування чи ремонт.

Повірка теплолічильників дає можливість не тільки оцінити спожиту кількість тепла з похибкою вимірювань, встановленою виробниками цих приладів, а й своєчасно отримати тепло у ваші домівки, школи, дитячі садки, лікарні, офіси тощо.

Однак, не всі споживачі теплової енергії до кінця усвідомлюють це і несвоєчасно надають у повірку прилади обліку тепла. Це часто призводить до конфліктів із виробником та постачальником теплової енергії, зриву початку опалювального сезону.

Власників теплолічильників та обслуговуючі організації чекають за адресою:

вул.Гоголя, 278, м.Черкаси. За довідками щодо проведення згаданих вище метрологічних робіт звертатися телефонами: (0472) 33-07-14, 33-07-13, 33-30-24.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: