ТОП-5 професій Черкаського вищого училища будівельних технологій

Новини

Професійно-технічна освіта – це невід’ємна частина економіки держави. Саме тому, одним із головних завдань, яке ставить перед собою Черкаське вище професійне училище будівельних технологій є забезпечення збалансованості попиту та пропозиції, якісних і кількісних показників підготовки кваліфікованих робітників.

Ukrainian English Russian

Кожного року Черкаське вище професійне училище будівельних технологій проводить аналітику внутрішню по закладу, щодо попиту, аналізує ринок праці, додає нові актуальні спеціальності та корегує набір.

Про ТОП-5 найпопулярніших професій розповів che24.online керівник черкаського училища будівельних технологій Олександр Саюн.

Найбільшим попитом користується професія електрозварник ручного зварювання в інтеграції з муляром. На ринку праці ця професія є найбільш оплачувана – понад 10 тис грн. Після завершення цієї спеціальності діти йдуть працювати не тільки у приватні фірми, а й у комунальні заклади міста, наприклад КП «Черкаситеплокомуненерго» або КП «ЧЕЛУАШ».

На другому місці професія Перукар-модельєр; Візажист. Група по цій спеціальності під час цьогорічної вступної кампанії вже майже набрана. Ми здійснюємо набір лише другий рік, проте у цьому році на цю спеціальність подалися 5 хлопців. Це означає що зростає попит на роботу «барбера».

Третє місце – Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування в інтеграції з монтажник гіпсокартонних конструкцій. Монтажник санітарно-технічних систем і устаткування – у нас ця спеціальність єдина на Черкаську область, тому діти йдуть до нас. Ми заключаємо договори з роботодавцями і після закінчення навчання 90% дітей працевлаштовані.

На четвертому місці – Маляр в інтеграції зі Штукатур та Лицювальник-плиточник.

Останнє місце займає професія – Плодоовочівник-квітникар.  У Черкасах не дуже актуальна. Ми здійснюємо набір на цю спеціальність для дітей з особливими освітніми потребами.

У планах маємо відкриття професії Швачка; Кравець. Є державна програма про забезпечення кожного учня робою. Щоб не купувати цю робу у когось, ми можемо самостійно забезпечувати своїх учнів. У цьому році тільки плануємо почати ліцензування, проте здійснювати набір зможемо з наступного навчального року.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: