ТОВ «Імпрес»

Компанії
ТОВ «Імпрес»
Ukrainian English Russian
Адреса: 18030, Чигиринський шлях, 5-а, село Червона слобода, Черкаський район, Черкаська область, Україна
Телефон: +38 0472 713 019
+38 0472 710 701
E-mail: impress@impress.ck.ua
Сайт: www.impress.ck.ua

«Імпрес» – поліграфічне підприємство, яке спеціалізується на виробництві самоклеючих етикеток.

Компанія здатна забезпечити високотехнологічними етикетками широке коло виробників харчової, винно-горілчаної, парфумерно- косметичної, фармацевтичної продукції, побутової хімії, автохімії та олив.

Технологічні можливості компанії:
10-фарбний флексографічний, офсетний та ротаційно-трафаретний ультрафіолетовий друк на паперових та плівкових матеріалах, гаряче та холодне тиснення фольгою, ламінування, виробництво сендвіч-етикеток та промо-етикеток, міні-буклетів, позиційне притиснення голограм, конгрев, індивідуальне маркування та нумерація етикеток, ефект «гелевого золота», виготовлення імітаційних голограм з мікротекстом.

Чисельність працівників компанії на сьогодні становить понад сто осіб. Цілодобовий режим роботи виробництва гарантує виконання замовлень в максимально стислі строки з обов’язковою безкоштовною доставкою продукції з Черкас у будь-яке географічне місце України.

Мета компанії: стабільна якість етикеток – впевненість клієнта.

Віталій Коркоценко, директор:

Інноваційна спрямованість підприємства, продиктована вимогами споживачів, привела компанію до першості у випуску багатьох високотехнологічних продуктів. Свого часу ми першими в Україні освоїли друк самоклеючої етикетки в рулоні флексографічним способом, друк ультрафіолетовими фарбами, випуск сандвіч-етикеток тощо

Серед клієнтів компанії «Імпрес» відомі імена: «Procter & Gamble», SC «Johnson», ТМ «Торчин» («NESTLE»), «HENKEL», ТМ «Грінвіч», ТМ «Старий Миргород», ТМ «Моршинська», «Юрія-Фарм», ТМ «Золота Балка» та інші.

Компанія «Імпрес» має сертифікат, що засвідчує впровадження на підприємстві системи управління якістю на відповідність вимогам міжнародних стандартів ISO 9001-2008. Лауреат загальнонаціонального конкурсу «Вища проба».

На сьогодні ринкова частка компанії складає близько 12% виробництва самоклеючих етикеток в Україні. Крім того, «Імпрес» має досвід експорту етикеток в Австрію, Росію, Молдову, Канаду, Грузію.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: