ТОВ «Відродження» запрошує на роботу водіїв та укладальників

Новини

Вже багато років Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості та ТОВ «Відродження» є партнерами, між якими налагоджена тісна співпраця. У рамках такої взаємодії фахівці районної філії систематично проводять різноманітні заходи за участю представників підприємства.

Ukrainian English Russian

Одним із таких заходів, що відбувся нещодавно була презентація ТОВ «Відродження» для безробітних жашківчан, організована з метою більш якісного підбору працівників та ознайомлення шукачів роботи з особливостями діяльності підприємства.

Під час відкриття заходу начальник відділу взаємодії з роботодавцями Тетяна Щедріна ознайомила присутніх з ситуацією на ринку праці Жашківського району, розповіла про послуги, які надає служба зайнятості, як роботодавцям, так і шукачам роботи, про нові підходи і сервіси у роботі.

У свою чергу Олександр Захарченко ознайомив учасників заходу з діяльністю підприємства та актуальними вакансіями:

 «Товариство займається виробництвом цегли, черепиці та інших будівельних виробів з випаленої глини. Основними робітничими професіями, в яких найчастіше є потреба на підприємстві це – водій автотранспортних засобів, укладальник сировини та знімач-укладальник у виробництві стінових та в’яжучих матеріалів».

Також інспектор з кадрів розповів про можливість проходження стажування безпосередньо на підприємстві та зауважив, що таке навчання допоможе пошукачу більш детально ознайомитись з процесом виробництва.

У результаті зустрічі, яка пройшла в теплій та дружній атмосфері, безробітні виявили зацікавленість організацією виробництва та можливістю в подальшому працевлаштуватися на підприємство.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: