ТПП визначає кращих «Під знаком «МЕРКУРІЙ»

Новини

Черкаська ТПП запрошує підприємства – членів Палати до участі у конкурсі-промоції «Під знаком «Меркурій»-2016. Кращих відзначать у 23 номінаціях. Нагородження відбудеться 8 грудня 2016 року.

Ukrainian English Russian

Кращі компанії області визначатимуть протягом жовтня-листопада 2016 року. Інформацію про офіційних лауреатів та переможців конкурсу висвітлюватимуть ЗМІ Черкащини. Усі лауреати та переможці конкурсу зможуть впродовж наступного року використовувати бренд нагороди з маркетинговою метою.

«Створення позитивного іміджу підприємств – членів Палати є одним із ключових наших завдань. Участь у конкурсах та наявні відзнаки підвищують рівень довіри до компанії і як до партнера, і як до виробника чи надавача послуг. З іншого боку, такі заходи сприяють дружньому і діловому спілкуванню та згуртуванню керівників», – пояснив мету проведення конкурсу президент Черкаської ТПП Сергій Першин.

За його словами, кращі компанії та підприємці отримають спеціальні нагороди «Під знаком «Меркурій» та відзнаки ТПП України.

Урочиста церемонія нагородження переможців та офіційних лауреатів конкурсу відбудеться 8 грудня 2016 року. Для участі у конкурсі необхідно до 1 листопада заповнити анкету.

Більш докладна інформація про конкурс.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: