Транспорт для бізнесу черкаські підприємці можуть придбати у лізинг

Авто

На Черкащині приватні підприємці звертаються до ПриватБанку по кредити на автотранспорт. ПриватБанк надає таку можливість через лізингову схему

Ukrainian English Russian

 Лізинг транспорту – це право придбати вітчизняні чи імпортні авто для бізнесу з мінімальним пакетом документів і без додаткової застави. Обраною технікою можна користуватися відразу після укладання лізингової угоди. А у власність вона переходить після виплати вартості автомобіля, пояснюють у прес-службі банківської установи.

“Підприємці можуть придбати нову та вживану техніку, - розповідає Дмитро Васильєв, керівник напрямку малого та середнього бізнесу ГРУ ПриватБанку у Черкаської області. - Це можуть бути легкові авто, мікроавтобуси та вантажівки. Рішення про можливість фінансового лізингу банк приймає за півгодини. Ще підприємців у цій схемі приваблює те, що для укладання угоди потрібні лише дві довідки: податкова декларація та довідка платника податку. Відсутні додаткові комісії, є можливість дострокового безкоштовного погашення платежів. Вагомим є те, що підприємцеві відшкодовується ПДВ”.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: