«Трансстройкапітал» відремонтує Канівський шлюз за 8,1 млн грн

Новини

ТОВ «Трансстройкапітал» виграло тендер у системі Prozorro.Публічні закупівлі на капітальний ремонт комплектно-розподільчого пристрою і силових кабельних ліній Канівського шлюзу, який ДП «Укрводшлях» оголосило 21 вересня.

Ukrainian English Russian

Сумарна вартість робіт після аукціону становить 8,056 млн грн. За умовами тендеру, капітальний ремонт планується завершити до кінця 2021 року.

Як відзначає Асоціація «Річки України», на Канівському шлюзі цей підрядник працюватиме не вперше. Минулого року «Трансстройкапітал» переміг в аукціоні щодо заміни робочих підйомно-опускних воріт верхньої голови гідроспоруди. Роботи коштували майже 19,5 млн грн, і завершили їх влітку 2020 року.

Дмитро Шершньов, екс-керівник ДП «Укрводшлях», зазначив в інтерв’ю GMK Center, що стан Канівського шлюзу аварійний. Двостулкові ворота нижнього шлюзу дуже зношені, а верхні підйомно-опускні ворота, які замінили у 2020 році, вже зараз починають іржавіти на стиках через порушення проектних технологій.

За даними ДП «Укрводшлях», у 2019 році поточний технічний стан споруд, їх технічного обладнання та гідротехнічних конструкцій всіх шлюзів Дніпровського каскаду – Київського, Канівського, Дніпродзержинського (Кам’янського) та Каховського – оцінюється як «непридатний до нормальної експлуатації» або «аварійний».

Нагадаємо, що раніше «Трансстройкапітал» також виграв тендер на на капітальний ремонт системи осушення судноплавної камери Київського шлюзу. Роботи планують виконати до кінця 2021 року.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: