Тролейбусникам виділять 50 мільйонів на пільговиків

Транспорт і зв'язок

Близько 50 мільйонів гривень може отримати з міського бюджету  КП «Черкасиелектротранс» – на перевезення пільгових категорій населення,  компенсацію різниці в тарифах та встановлення валідаторів.

Ukrainian English Russian

 Про це повідомляє прес-служба міської ради.

За допомогою такого комп’ютерного сервісу вдасться відстежувати реальну кількість пасажирів, зокрема, пільговиків. І, відповідно, мати дійсну інформацію щодо отриманих підприємством  доходів від громадських перевезень.

Валідатори – це один з кроків запровадження сучасних технологій  в роботі черкаського електротранспорту та втілення транспортної реформи в місті – наголошували учасники постійної депутатської комісії з питань економічного розвитку, інвестиційної політики, дерегуляції, бюджету, фінансів, тарифів та регуляторної політики під час розгляду проекту міського бюджету на 2019 рік.

Голова зазначеної комісії – депутат Юрій Тренкін акцентував на необхідності впровадження нових сервісів у роботі КП «Черкасиелектротранс». Зокрема, повну диспетчеризацію роботи всіх тролейбусів, оновлення рухомого складу. 

Члени комісії одноголосно дійшли висновку – надати фінансування на забезпечення функціонування підприємства за умови, що до 1 липня КП «Черкасиелектротранс» встановить валідатори та втілюватиме заходи з диспетчеризації перевезень.

Проте остаточно затверджуватиме фінансування  тролейбусному парку в рамках розгляду проекту міського бюджету на 2019 рік депутатський корпус на найближчому сесійному засіданні.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: