Тролейбуси з автономним ходом пропонують закупити для Черкас

Транспорт і зв'язок

Забезпечити окремі райони міста Черкаси пасажирськими перевезеннями, що здійснюватимуться тролейбусами з автономним ходом, з такою пропозицією звернувся керівник КП «Черкасиелектротранс» Петро Кучер до депутатів місцевої ради.

Ukrainian English Russian

 Останні події в місті, коли перевізники без попередження оголосили страйк, і тролейбуси здійснювали всі пасажирські перевезення в місті Черкаси, довели, що цей крок вкрай необхідний обласному центру.

На жаль, не у всі райони Черкас прокладена контактна мережа, тому в подібних ситуаціях вони залишалися просто ізольованими. Вихід – використання тролейбусів з автономним ходом.

– Для можливості покращення екологічної ситуації та зменшення навантаження на транспортну мережу міста, пропоную задіяти тролейбуси, що вміщатимуть до 105 чоловік, в новозбудованих мікрорайонах міста, — говорить Петро Семенович.

Як пробний проект керівник комунального підприємства пропонує відкрити тролейбусний маршрут від Річкового вокзалу по вул. Козацькій — Героїв Дніпра — вул. Сержанта Смірнова — вул. Гагаріна — вул. Припортова — бульв. Шевченка — далі по варіантам:1) до площі Слави; 2) до Залізничного вокзалу; 3) до вул. Можайського. На  ділянках вищевказаних маршрутів  довжиною 2,3 км без прокладеної контактної мережі тролейбуси рухатимуться автономним ходом з подальшою зарядкою акумуляторів на ділянках маршрутів з існуючою контактною мережею тролейбусів, пише vycherpno.ck.ua.

– Як варіант, можливо використати тролейбуси, які вже серійно виготовляються та мають автономний хід не менше 20 км з пасажирами. Орієнтовна вартість закупівлі одного тролейбуса станом на 20 листопада цього року становить 300 тисяч доларів (8,4 млн грн). Можливе зниження ціни закупки при використанні тендерних процедур та збільшення кількості.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: