Троє жашківчан створили відеорезюме та знайшли роботу

Новини

Задля підвищення ефективності самопрезентації безробітних, а також пришвидшення процесу укомплектування вільних робочих місць і вакантних посад, Жашківська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості активно використовує  відеорезюме клієнтів служби зайнятості. Фахівці з профорієнтації на семінарах з техніки пошуку роботи ознайомлюють безробітних з навичками самореклами, надають їм усебічну допомогу для якісної підготовки презентації в режимі онлайн.

Ukrainian English Russian

«Відеорезюме – це відзнятий матеріал, у якому коротко викладена навчальна або трудова біографія кандидата, його професійні досягнення, навички, особистісні якості та захоплення. На сьогодні це один із ефективних сервісів підбору персоналу на ринку праці.

 Завдяки своїй формі, відеорезюме дозволяє поєднувати «живе» зображення та звук, розповідати про себе як про професіонала, а також демонструвати, важливі, для конкретної посади, особисті якості, що дає можливість привернути увагу працедавця і підвищує шанси на подальший розгляд кандидата вже при особистій зустрічі.

З початку року завдяки відеопрезентаціям, що були створені пошукачами і розміщені на офіційній Facebook-сторінці обласного центру зайнятості, знайшли роботу троє жашківчан, інформують у районній філії ОЦЗ.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: