Три черкаські ОТГ покращать якість надання соцпослуг завдяки національному проекту

Новини

Леськівська, Сагунівська та Червонослобідська ОТГ Черкаського району визнані одними з кращих з-поміж громад України та увійшли до переліку учасників загальнонаціонального проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого соціального захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту».

Ukrainian English Russian

 Про це інформують у Черкаському обласному контактному центрі.

Конкурс для ОТГ, покликаний поліпшити систему надання соціальних послуг в тергромадах, організувала і провела неурядова організація «Stabilization Support Services» за підтримки посольства Великобританії в Україні. Прийом заявок тривав до 11 серпня. Потому конкурсна комісія відбирала кандидатів на перемогу.

Відібрані ОТГ братимуть участь у тренінгах з вивчення методології проведення оцінки потреб надання соціальних послуг в межах об’єднаних територіальних громад, розроблятимуть та/або оновлюватимуть соціальні паспорти та упроваджуватимуть рекомендації щодо впровадження соціальних послуг у громадах, розроблених експертами/ками програми та ін.

Заступник голови облдержадміністрації Костянтин Омаргалієв зазначив, що відібрані для участі у проекті громади Черкащини – ще й одні з найактивніших у своїй діяльності.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: