Триває ремонт автодороги Р-10 у Черкаському районі

Новини

На автодорозі Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук у Черкаському районі на ділянках км 28+800 - км 36+800 у селі Софіївка та на ділянці км 45+800 - км 52+800 у селі Мошни, на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області, тривають роботи з поточного середнього ремонту. Роботи проводяться відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 січня 2020 року №36.

 

Ukrainian English Russian

На ділянці км 28+800 - км 36+800 у селі Софіївка підрядною організацією проводяться роботи із влаштування шару основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

На ділянці км 45+800 - км 52+800 у селі Мошни закінчено роботи із влаштування двох шарів асфальтобетонної суміші, тривають роботи із влаштування тротуарів, посадкових майданчиків і павільйонів та встановлення нових дорожніх знаків.

На цих ділянках у рамках поточного середнього ремонту буде виконано комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування двох шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Дорожнє покриття по всій протяжності автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук опинилося у неналежному стані через багато факторів, які не залежать від дорожників. Внаслідок тривалої експлуатації, через недостатність фінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, порушення міжремонтних термінів, інтенсивний рух великовагового транспорту та понаднормове завантаження вантажівок, що їздять цим маршрутом, дорожнє покриття автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук зазнало значних руйнувань і потребує відповідних ремонтних робіт.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: