Триває ремонт траси в селі Софіївка Золотоніського району

Будівництво. ЖКГ

За інформацією САД у Черкаській області, поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування державного значення Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук на ділянці км 28+800 – км 36+800 у селі Софіївка Черкаського району. Наразі підрядна організація проводить роботи із влаштування шару основи дорожнього одягу зі щебенево-піщаної суміші обробленої цементом та вирівнюючий шар асфальтобетонного покриття. Ці роботи вже виконали на більшій частині цієї ділянки автодороги.

Ukrainian English Russian

Також підрядник завершив роботи із підсипання заниженого узбіччя та його укріплення, влаштовано частину з’їздів з автодороги.

На цій ділянці у рамках поточного середнього ремонту виконають комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування зупинкових та посадкових майданчиків, встановлення нових автопавільйонів громадського транспорту, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині, влаштування з’їздів з автодороги, нанесення дорожньої розмітки, встановлення дорожніх знаків, влаштування металевого бар’єрного огородження.

Технічний нагляд за проведенням робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: