У Балаклеївській ОТГ активно ремонтують дороги

Новини

Балаклеївська громада – серед тих, де традиційно ремонтують чи не найбільше доріг. «Освітлення, нормальні дороги та благоустрій громади - це саме ті питання, які турбують людей найбільше, і саме за ними люди оцінюють ефективність роботи влади, - переконаний голова Балаклеївської ОТГ Ростислав Ситнік.

Ukrainian English Russian

Торік громада витратила майже півмільйона на поточний ремонт 16 вулиць, до 10 тисяч гривень – на грейдерування доріг, та більше 2 мільйонів – на капітальний ремонт вулиць у всіх селах громади. Усі дороги, де поклали новенький асфальт, були грунтовими, у селі Старосілля люди вдячні керівництву громади за можливість нарешті нормально довезти дітей у дитсадок, у Теклиному нова дорога так само з’явилась біля дитсадка, а ще – біля місцевого цвинтаря, куди люди так само добиралися по грязюці.

На капітальний ремонт громада використала кошти інфраструктурної субвенції та власного бюджету.

Цьогоріч заплановано поточний ремонт 10 вулиць та 1 провулку, на що громада планує витратити майже 230 тисяч гривень. І чотири дороги вже зроблено! Передбачено капітальний ремонт дороги у с. Балаклея (майже на мільйон), проект на який громада так само завбачливо виготовила минулого року.

 

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: