У Балаклеївській ОТГ всією громадою роблять місцеві ставки взірцевими

Новини

Ця громада взялася взірцево дбати про довкілля та природні красоти на території ОТГ. На балаклеївських ставках облаштовують пляжі, знімають сітки та охороняють від браконьєрів ночами, пише dzvin.media.

Ukrainian English Russian

– Цьогоріч ми підсипали дамбу між ставками, зарибили їх та  облаштували пляжні зони відпочинку. Активісти громади самі підіймають людей на генеральні прибирання – нещодавно люди провели толоку,  викосили береги ставків, прибрали навколо сміття, – констатує голова Балаклеївської ОТГ Ростислав Ситнік. – Поставили шлагбаум на дамбі, встановили близько 30 вказівників. Також, плануємо встановити у  цій зоні десяток баків для збору сміття.

– Ми проводимо постійні нічні патрулювання ставків – охороняємо їх від браконьєрів, – розповідає один із активістів, за сумісництвом – начальник відділу з питань правопорядку, безпеки громадян, цивільного захисту, охорони праці, запобігання корупції, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно – мобілізаційної роботи Балаклеївської сільської ради Олександр Денщиков. – Щоночі проводимо групове патрулювання, придбали для цього човна та 4 рації. Не уявляєте, скільки сіток познімали ми за цей час. На осінь хочемо провести повторне зариблення водойм – випустити до 3 тонн малька риби. Саме для того, щоб зберегти наші ставки і природну красу навколо, активісти всіх сіл громади підготували колективне звернення до сільської ради з проханням нікому  не передавати ставки в оренду, надати їм статусу рибогосподарських водойм загального користування та залишити їх доступними для всіх мешканців громади, які зможуть ловити там рибу, відпочивати, займатися спортом.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: