У ЧДТУ розповіли про можливості стажування в Болгарії

Новини

Представники молодої болгарської компанії Balkans Jobs Ltd зустрілися з амбітною студентською молоддю Черкаського державного технологічного університету, аби розповісти про можливості сезонного стажування на курортах Болгарії.

Ukrainian English Russian

Balkans Jobs Ltd успішно розвивається у сфері посередницької діяльності з набору кадрових працівників для роботодавців та надає всебічну підтримку з працевлаштування у Болгарії, зокрема в галузі туристичної індустрії, під час активних зимового та літнього сезонів.

Під час презентації програми стажування в готельно-ресторанних комплексах Болгарії представник компанії Борислав Гігов детально зупинився на умовах та особливостях закордонного працевлаштування.

Balkans Jobs Ltd має ліцензію Міністерства праці та соціальної політики для такої діяльності.

Представники компанії проводять попередній відбір кандидатів на вакантні посади та консультації з підготовки необхідних документів для Національного Агентства зайнятості, допомагають кандидатам на роботу з підготовкою необхідних документів для отримання робочої візи в Болгарію, забезпечують контрактами з конкретними роботодавцями та дотримуються політики конфіденційності.

Окремо, Борислав Гігов наголосив на перевагах володіння англійською мовою, оскільки з високим рівнем англійської мови перед студентами розкриваються ширші горизонти і, відповідно, більше можливостей отримувати вищу оплату праці.

Погода
Погода у Черкасах

вологість:

тиск:

вітер: